Метод оптимізації подач при об'ємній обробці.

Останнім часом спостерігається інтенсивна модернізація старого парку верстатів з ЧПУ, що виражається в основному у вигляді заміни чи доопрацювання застарілих систем ЧПУ типу "Н33" і т.д. При цьому значно зростають можливості верстата в плані гнучкості програмування, зняття обмеження на обсяг УП, і т.д. Динамічні характеристики самого верстата, як правило залишаються старі.

При обробці деталей зі складною 3-мірною поверхнею використовується метод обробки про «растром». Для даного методу обробки характерний малий знімання матеріалу, що дозволяє використовувати високі подачі. У траєкторії інструмента є місця, в яких відбувається різка зміна напряму руху, внаслідок чого часто відбуваються збої приводів, що змушує технологів до заниження подач і як наслідок збільшення машинного часу обробки...

Читать далее...

Скачать эту статью в doc...

Опис G-коду з Wikipedia

G-код - умовне найменування мови програмування пристроїв із числовим програмним управлінням (ЧПУ). Був створено компанією Electronic Industries Alliance на початку 1960-х. Фінальна доопрацювання було схвалено у лютому 1980 року як стандарт RS274D. Комітет ISO затвердив G-код як стандарт ISO 6983-1:1982, Держкомітет зі стандартів СРСР - як ГОСТ 20999-83. У радянській технічній літературі G-код позначається, як код ISO 7-біт (ISO 7-bit).

Виробники систем управління використовують G-код як базовий підмножини мови програмування, розширюючи її на власний розсуд.

Читати далі на сайті wikipedia.org...


Формули розрахунку режимів різання.

Читати далі...

Завантажити...